fbpx

W TYM ODCINKU

W dzisiejszym odcinku naszych marketingowych newsów tygodnia rozmawiamy o:

1. Skutkach upadłości biura podróży Thomas Cook dla hiszpańskich hoteli. Bankrutuje około 500 hoteli w związku z ogłoszeniem upadłości przez brytyjskie biuro podróży Thomas Cook. Z urlopu musiało zrezygnować ponad 1,3 mln turystów.

2. Ekran holograficzny w nowym smartfonie od Samsunga Zaprezentowany projekt nowego Samsunga Galaxy S11 ma posiadać akcesorium ekranu holograficznego 3D, opatentowanego przez firmę.

3. Apple planuje wprowadzić na rynek inteligentne okulary AR Okulary mają być wyświetlaczem, który będzie pokazywał obrazy/informacje zaciągnięte z sieci przez połączonego z nimi iPhone’a.

4. Rząd holenderski porzuca nazwę Holandia. Nie chce kojarzyć się z marihuaną i prostytutkami W ramach nowej strategii marketingowej rządu Holandia nie będzie już oficjalną nazwą na konkursie Eurowizji w maju oraz na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 r. Rząd holenderski postanowił przestać określać się mianem Holandii i zamiast tego używać tylko swojej prawdziwej nazwy – Niderlandy – w ramach próby aktualizacji swojego globalnego wizerunku. Ministrowie nie chcą, aby Holandia kojarzyła się dłużej z narkotykami oraz dzielnicą czerwonych latarni w Amsterdamie.

Oraz garść luźnych wydarzeń, które warto wziąć pod uwagę jeśli chce się wejść na Wyższy Poziom Marketingu 🙂 Bądźcie z nami 🙂

Polecany artykuł Dlaczego Twoja firma potrzebuje strategii marketingowej?: https://premium-consulting.pl/blog/dlaczego-twoja-firma-potrzebuje-strategii-marketingowej/

Nasz kanał na Spotify: https://open.spotify.com/show/6q8NXO0eqRVVkQb5Otk7iR

Karolina i Mariusz Łodyga


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Dyrektor marketingu na godziny
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  5. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  6. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  7. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - #7 Marketingowe Newsy Tygodnia - Wyższy Poziom Marketingu

KATEGORIE TEMATYCZNE

Pełna lista odcinków