O PODCAŚCIE

Podcast o marketingu, w którym marketing strategiczny gra kluczową rolę 📈

Nasz program ma na celu inspirowanie Was do patrzenia na marketing od strategicznej strony, budowania ekosystemów marketingowych i wdrażania efektywnej strategii marketingowej.

Wszystko to doprawione zweryfikowanymi danymi oraz podlane sosem dobrego humoru.

Rozsiądźcie się wygodnie i czerpcie pełnymi garściami.

KAROLINA I MARIUSZ ŁODYGOWIE

POZNAJ PROWADZĄCYCH

KAROLINA ŁODYGA

Strateżka marketingowa

Specjalizuje się w digital marketingu i e-commerce. W Premium Consulting zajmuje się realizacją badań marketingowych, opracowaniem oraz implementacją strategii marketingowej i dba o to, aby wszystkie projekty strategiczne naszych klientów przebiegały zgodnie z założeniami. Dzięki doświadczeniu i wiedzy Karoliny dowiesz się między innymi, jak korzystać z narzędzi marketingowych w celu egzekucji strategii marketingowej i jak sprawdzać kluczowe wskaźniki efektywności (KPI).

MARIUSZ ŁODYGA

Strateg marketingowy

Specjalizuje się w strategicznym marketingu – personal & business branding. W biznesie od 18 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził ponad 300 projektów szkoleniowo-doradczych. Pracuje na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych, takich jak: Allegro, Santander Bank, BGŻ BNP Paribas, Ministerstwo Rozwoju, Miasto Kalisz, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz setek firm z sektora MŚP. Wprowadza klientów na Wyższy Poziom Marketingu.

KATEGORIE TEMATYCZNE

Pełna lista odcinków

OPINIE O NASZYM PODCAŚCIE

Cookie Consent with Real Cookie Banner