fbpx

W TYM ODCINKU

W dzisiejszym odcinku naszego programu Marketingowe Newsy Tygodnia rozmawiamy o:

1. Kapitalizacja Tesli przebiła już poziom 96 mld dol

To najwyżej wyceniany producent aut w historii USA. Przebija pod tym kątem nawet rekord Forda z 1999 roku – firma osiągnęła wtedy poziom 81 mld dol. Pod Berliniem powstaje europejska fabryka Tesli i już pojawiają się pierwsze ogłoszenia o pracę – w tym dla pracowników z Polski. Poszukiwani są „koordynatorzy zatrudnienia z językiem polskim.

2. Mark Zuckerberg rezygnuje z noworocznych postanowień.

Mówi, że woli cele długoterminowe Tym razem ogłosił, że ma plan zmian na najbliższe 10 lat. „Zamiast rzucać sobie wyzwanie na najbliższy rok, postanowiłem zastanowić się, jak moje życie i świat mogą wyglądać w 2030 r., i skupić się na tych zmianach” – napisał na swoim profilu Mark Zuckerberg.

3. Mniej reklam politycznych na Facebooku i Instagramie

Nie będzie ona jednak uruchomiona automatycznie – trzeba ją będzie samemu włączyć w ustawieniach reklam.

Nowe funkcja zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych „na początku lata”. Dopiero później trafi do mieszkańców innych państw.

4. Błąd na Facebooku ujawnił, kto administruje fanpage’ami.

Facebook już naprawił ten błąd, ale przez kilka godzin można było sprawdzić, kto naprawdę kryje się za złotymi myślami wielu polskich polityków.

5. CES 2020 w Las Vegas

Mercedes-Benz (razem z Jamesem Cameronem) zaprezentował nowy, futurystyczny samochód – VISION AVTR Co znajduje się w aucie? „Zasilanie” organicznymi ogniwami na bazie grafenu, wnętrze wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i skóry wegańskiej, koła sferyczne. Nie znajdziemy tam jednak kierownicy, auto ma być bowiem autonomiczne.

6. latająca taksówka od Ubera i Hyundaia

Specyfikacja Hyundai S-A1 Podniebna taksówka będzie mogła rozwinąć prędkość nawet do 290 km na godzinę, szybować będzie na wysokości 300-600 metrów nad ziemią, a jednorazowo będzie w stanie pokonać odległość do 100 km.

Hyundai S-A1 waży nieco ponad trzy tony, ma długość 10,7 metra, a szerokość jego skrzydeł wynosi 15 metrów. Urządzenie ma również być ekologiczne i działać na prąd elektryczny.

A na końcu odcinka znajdziecie polecenie dwóch ciekawych książek.

Link do wspomnianego badania o badaniach marketingowych:

https://www.interankiety.pl/i/VOj9Z568

Przyjemności!

Karolina Łodyga i Mariusz Łodyga


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - #16 Marketingowe Newsy Tygodnia - rekordowa kapitalizacja Tesli, błąd techniczny Facebooka

KATEGORIE TEMATYCZNE

Pełna lista odcinków