fbpx

W TYM ODCINKU

Agencje reklamowe bardzo często pływają w czerwonych oceanach, czyli takich niszach, które są bardzo wysycone konkurencyjnie.

Znalezienie dla siebie unikalnej pozycji, mocnych wyróżników oraz silnych RTB’sów nie jest prostą sprawą. Zwłaszcza gdy konkuruje się z bardzo dobrze marketingowo rozwiniętymi graczami. W dzisiejszym odcinku mamy przyjemność rozmawiać z CEO agencji Social Media Now Piotrem Chmielewskim. 

Z podcastu dowiesz się: 

 • Dlaczego agencja reklamowa potrzebuje strategii marketingowej?
 • Jak dojść do insightu, który da się przełożyć na całkiem nową ofertę dla marki?
 • Jak sprawić, by klienci chcieli brać udział w castingu „na klienta”?

W rozmowie nie zabraknie oczywiście informacji o planach Marka Zuckerberga dotyczących Facebooka, bańkach algorytmicznych, szkodliwości social mediów, itp.

Miłego odbioru!

Karolina Łodyga i Mariusz Łodyga

——————-

Link do kursu ABC Strategii Marki: https://premium-consulting.pl/sklep/abc-strategii-marki-kurs-online/


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

 • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
 • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
 • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
 1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
 2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
 3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
 4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
 5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
 6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - #62 Jak strategia marketingowa może pomóc rozwinąć usługi agencji reklamowej? Wywiad z Piotrem Chmielewskim

KATEGORIE TEMATYCZNE

Pełna lista odcinków