Według badań przeprowadzonych przez Oxford Martin School około 50% wszystkich miejsc pracy w USA jest zagrożonych automatyzacją i zastąpieniem robotów. Jakie zawody są w szczególności zagrożone, a które pozostaną bez zmian? Odpowiedzi na pytania udzielimy wspólnie z Wojtkiem Ławniczakiem (CEO Very Human Services) podczas dzisiejszego odcinka.

 

W ramach naszej dyskusji porozmawiamy między innymi o:

  • Czy sztuczna inteligencja już jest obecna w naszym życiu zawodowym?
  • Jak będzie wyglądała sytuacja ludzi na rynku pracy?
  • Komu roboty i automatyzacja i sztuczna inteligencja odbiorą pracę?
  • Kto załapie się na spicie pianki z czwartej rewolucji technologicznej?
  • Jak będzie rozwijał się rynek usług wsparty sztuczną inteligencją?
  • Dlaczego kupowanie produktów zmierza nieuchronnie w stronę kupowania usług realizowanych tymi samymi produktami?

Miłego oglądania!

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej na skutecznym wykorzystaniu Internetu.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną, pod kątem sprzedaży, średnio 25% rocznie. Rekordzista osiągnął w ciągu jednego miesiąca 5100% ROI z zainwestowanego we współpracy ze mną kapitału. Jeśli szukasz dla twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możesz uzyskać dofinansowanie do realizowanych przez mnie usług.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają w spośród moich usług:

  1. Szkolenie skuteczny marketing w internecie
  2. Audyt marketingowy
  3. Strategia marketingowa

Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!

mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.plMariusz Łodyga

Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, sprzedażą, Public Relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 16 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 300 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym.