face - Dlaczego Facebook jest dobrym narzędziem reklamowym dla małego i średniego biznesu?Zastanawiasz się czy Facebook się kończy, czy może jest inny kanał społecznościowy, który jest lepszy? Dzisiejszy odcinek przygotowaliśmy na fali doniesień dotyczących rekordowych notowań Facebooka na amerykańskiej giełdzie.

Sądzę bowiem, że poza czystą emocjonalną oceną tego czy Facebook się komuś podoba lub nie, warto się zastanowić, jak oceniają szansę na rozwój platformy inwestorzy, którzy kupili akcję spółki z Menlo Park za wiele miliardów dolarów.

Tak na marginesie wg. Klout mój mój network contribution rozkłada się następująco: 44% zgarnia Facebook‬, 32% ‪Instagram‬, 15% ‪‎Twitter‬. Czyli jakby nie mówić, zasięgowo fejs rządzi nadal.

Zapraszam do obejrzenia najnowszego odcinka videobloga, z którego dowiesz się dlaczego Facebook jest znakomitym sposobem na reklamowanie swojej firmy i dlaczego odejście nastolatków do Snap Chata nie jest dziś dla marketerów powodem do zmartwienia.


 

Jeśli treść Ci się spodobała i chcesz dowiedzieć się więcej to tu możesz pobrać e-booki dotyczące e-marketingu oraz marketingu w mediach społecznościowych >>> Kliknij w link by otrzymać e-booki.

 


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Dyrektor marketingu na godziny
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  5. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  6. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  7. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Dlaczego Facebook jest dobrym narzędziem reklamowym dla małego i średniego biznesu?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.