Co robić by sprawnie i skutecznie budować zaangażowaną społeczność na Instagramie oraz jak monetyzować Instagram zdradza w dzisiejszym wywiadzie Michał Bajorek – twórca profili @24hoursuccess (już ponad 340K followersów) oraz @successdose. 24hoursuccess to jeden z najbardziej zasięgowych profili prowadzonych przez Polaka.

Michał dzięki wielu próbom, testom i doświadczeniom oraz dzięki kontaktom z Instagramerami z całego świata zbudował 320- tysięczną społeczność od zera w jeden rok! Dzisiaj dzieli się z nami genialnymi insightami na temat budowania społeczności na Instagramie, tajemnicami dotyczącymi hashtagów, postowania, targetowania i monetyzowania Instagramowego biznesu.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

ps.

Nasz wywiad był realizowany w formie Facebook Live stąd wynika forma zwracania się do dwóch kamer. Mamy jednak nadzieję, że nie jest to duży problem w odbiorze tej treści.

Profile Michała Bajorka na instagramie:

➡️ http://www.instagram.com/24hoursuccess/

➡️ http://www.instagram.com/successdose/


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Instagram Tips&Tricks - jak szybko i skutecznie budować instagramową społeczność?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.