Odcinek 3 cyklu #MariuszLodygaShow, w którym gościem Mariusza był Wojciech Herra – mówca, konsultant, trener. Badacz zajmujący się psychologią mistrzostwa.

Wojciech Herra opowiedział nam czym była sprzedaż w przeszłości i jaka będzie jej przyszłość a także czym jest sprzedaż b2b i VBS (value based selling).

Ponad to odpowiedział na wiele istotnych pytań:

 • Jak możesz nauczyć klienta kupować?
 • Jaką wartość dajesz i czy Twoi klienci o niej wiedzą?
 • Co zrobić żeby klient kupił właśnie od Ciebie a nie od konkurencji?
 • Ile spotkań, kontaktów na to potrzeba oraz czego nigdy nie robić w procesie sprzedaży?
 • Dlaczego nikt nie lubi handlowców i czy polski biznes ma w ogóle dobrych handlowców?

Poruszona została także niezwykle ważna kwestia – co zrobić żeby klient nie przekazał do realizacji naszego pomysłu innej firmie lub, na podstawie naszej wiedzy, sam go nie wykonał.

Na koniec słuchacze otrzymali kilka cennych rad dla zwiększenia sprzedaży a także usłyszeli na jakie wydarzenia warto się udać i jakie książki przeczytać, gdy myśli się o rozwijaniu kompetencji sprzedażowych.

Zapraszamy!

 


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

 • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
 • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
 • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
 1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
 2. Sprawdź > Dyrektor marketingu na godziny
 3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
 4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
 5. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
 6. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
 7. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Jak nauczyć klienta kupować i czym jest sprzedaż b2b i VBS?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.