Gościem kolejnego, już 7 odcinka #MariuszLodygaShow był Tomasz Palak, radca prawny, który przybliżył nam problematykę RODO.

  • Jakie zmiany nas czekają w 2018 roku?
  • Czym jest RODO i dlaczego jest wyzwaniem?
  • Czy marketerzy mają się czego bać w obliczu nadchodzących zmian?
  • Jakie kary, za co i czy dla każdego takie same będziemy płacić za naruszenia w jego zakresie?
  • Czy nadal będzie obowiązek zgłaszania do GIODO?
  • Czym jest Rejestr czynności przetwarzania?

Nie wiesz czym jest privacy by default/privacy by design i profilowanie? Obawiasz się, czy telemarketerzy będą mogli wykonywać swoją pracę? Obejrzyj nagranie.

Wiele pytań padło podczas tego spotkania. Tomasz Palak rozwiał wszystkie wątpliwości.

 

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.


Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej na skutecznym wykorzystaniu Internetu.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną, pod kątem sprzedaży, średnio 25% rocznie. Rekordzista osiągnął w ciągu jednego miesiąca 5100% ROI z zainwestowanego we współpracy ze mną kapitału. Jeśli szukasz dla twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możesz uzyskać dofinansowanie do realizowanych przez mnie usług.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają w spośród moich usług:

  1. Szkolenie skuteczny marketing w internecie
  2. Audyt marketingowy
  3. Strategia marketingowa

Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!

mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.plMariusz Łodyga

Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, sprzedażą, Public Relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 15 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził ponad 250 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym.