Na stronie Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej czytamy, że w styczniu 2019 roku działalność gospodarczą rozpoczęło 35 037 firm, zaś w lutym 28 471. Jesteśmy przekonani, że wspólnym elementem wszystkich przedsiębiorców był wybór oryginalnej nazwy dla swojej firmy.

Jeśli powyższy problem spędza Wam sen z powiek, to najnowszy odcinek Wyższego Poziomu w Marketingu jest zdecydowanie dla Was!

Porozmawiamy o tym:

  1. Jakie błędy najczęściej popełniają przedsiębiorcy wymyślając nazwę swojej firmy?
  2. Na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc generyczną nazwę firmy?
  3. Dlaczego nie należy bać się rebrandingu?
  4. Czy nazwisko właściciela w nazwie firmy to dobry pomysł?

Dodatkowo ocenimy najpopularniejsze brandy takie jak LEGO, Castorama, Skype pod kątem namingu.

Miłego oglądania!

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.


Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej o skuteczny marketingowy ekosystem.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną pod kątem sprzedaży średnio 25% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału i wygenerował przychód w wysokości 175 000 PLN. 

Inny Klient również w ciągu zaledwie miesiąca zwiększył sprzedaż w swojej firmie aż o 300%, a On sam jako osoba odpowiedzialna za marketing zwiększył swoje wynagrodzenie o 100% z tytułu prowizji od sprzedaży.

Jeśli natomiast szukasz dla Twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możemy pomóc Ci wejść na Wyższy Poziom Marketingu.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Konsultacja marketingowa
  2. Szkolenie skuteczny marketing w internecie 
  3. Strategia marketingowa
Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być Twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!
Mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.pl