Na stronie Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej czytamy, że w styczniu 2019 roku działalność gospodarczą rozpoczęło 35 037 firm, zaś w lutym 28 471. Jesteśmy przekonani, że wspólnym elementem wszystkich przedsiębiorców był wybór oryginalnej nazwy dla swojej firmy.

Jeśli powyższy problem spędza Wam sen z powiek, to najnowszy odcinek Wyższego Poziomu w Marketingu jest zdecydowanie dla Was!

Porozmawiamy o tym:

  1. Jakie błędy najczęściej popełniają przedsiębiorcy wymyślając nazwę swojej firmy?
  2. Na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc generyczną nazwę firmy?
  3. Dlaczego nie należy bać się rebrandingu?
  4. Czy nazwisko właściciela w nazwie firmy to dobry pomysł?

Dodatkowo ocenimy najpopularniejsze brandy takie jak LEGO, Castorama, Skype pod kątem namingu.

Miłego oglądania!

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej na skutecznym wykorzystaniu Internetu.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną, pod kątem sprzedaży, średnio 25% rocznie. Rekordzista osiągnął w ciągu jednego miesiąca 5100% ROI z zainwestowanego we współpracy ze mną kapitału. Jeśli szukasz dla twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możesz uzyskać dofinansowanie do realizowanych przez mnie usług.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają w spośród moich usług:

  1. Szkolenie skuteczny marketing w internecie
  2. Audyt marketingowy
  3. Strategia marketingowa

Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!

mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.plMariusz Łodyga

Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, sprzedażą, Public Relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 16 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 300 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym.