Na stronie Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej czytamy, że w styczniu 2019 roku działalność gospodarczą rozpoczęło 35 037 firm, zaś w lutym 28 471. Jesteśmy przekonani, że wspólnym elementem wszystkich przedsiębiorców był wybór oryginalnej nazwy dla swojej firmy.

Jeśli powyższy problem spędza Wam sen z powiek, to najnowszy odcinek Wyższego Poziomu w Marketingu jest zdecydowanie dla Was!

Porozmawiamy o tym:

 1. Jakie błędy najczęściej popełniają przedsiębiorcy wymyślając nazwę swojej firmy?
 2. Na co powinniśmy zwrócić uwagę tworząc generyczną nazwę firmy?
 3. Dlaczego nie należy bać się rebrandingu?
 4. Czy nazwisko właściciela w nazwie firmy to dobry pomysł?

Dodatkowo ocenimy najpopularniejsze brandy takie jak LEGO, Castorama, Skype pod kątem namingu.

Miłego oglądania!


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

 • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
 • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
 • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
 1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
 2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
 3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
 4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
 5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
 6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Naming - czyli jak nazwać firmę aby pozyskiwać klientów i budować jej dobry wizerunek

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.