W dzisiejszym odcinku Mariusz Łodyga Show odbędzie się pojedynek ekspertów od działań reklamowych. W lewym narożniku Franciszek Bazyli Georgiew z Social Tigers, który reprezentuje system reklamowy Facebooka. Natomiast w prawym narożniku znajduje się Łukasz Chwiszczuk odpowiedzialny za działania reklamowe w Google Ads.

Z dzisiejszego odcinka dowiecie się:

  1. Z czym muszą się zmierzyć marketerzy w 2019 roku, którzy chcą prowadzić działania reklamowe w Facebook Ads i Google Ads?
  2. Jak połączyć działania reklamowe na Facebooku z Google?
  3. Co najlepiej sprawdza się na Facebooku, a co Google?
  4. Jakie są najczęstsze błędy popełniane w systemach reklamowych Facebooka i Google’a?
  5. Jak duże grupy powinniśmy tworzyć w systemie reklamowym Facebooka?
  6. Który system reklamowy jest lepszy dla sektora B2B?
  7. W jaki sposób uzyskać najlepsze efekty w Google Ads?

Kto wygra pojedynek? Zobaczcie sami!

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.


Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej o skuteczny marketingowy ekosystem.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną pod kątem sprzedaży średnio 25% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału i wygenerował przychód w wysokości 175 000 PLN. 

Inny Klient również w ciągu zaledwie miesiąca zwiększył sprzedaż w swojej firmie aż o 300%, a On sam jako osoba odpowiedzialna za marketing zwiększył swoje wynagrodzenie o 100% z tytułu prowizji od sprzedaży.

Jeśli natomiast szukasz dla Twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możemy pomóc Ci wejść na Wyższy Poziom Marketingu.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Konsultacja marketingowa
  2. Szkolenie skuteczny marketing w internecie 
  3. Strategia marketingowa
Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być Twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!
Mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.pl
Mariusz Łodyga

Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, sprzedażą, Public Relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 16 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 300 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym.