W dzisiejszym odcinku Mariusz Łodyga Show odbędzie się pojedynek ekspertów od działań reklamowych. W lewym narożniku Franciszek Bazyli Georgiew z Social Tigers, który reprezentuje system reklamowy Facebooka. Natomiast w prawym narożniku znajduje się Łukasz Chwiszczuk odpowiedzialny za działania reklamowe w Google Ads.

Z dzisiejszego odcinka dowiecie się:

 1. Z czym muszą się zmierzyć marketerzy w 2019 roku, którzy chcą prowadzić działania reklamowe w Facebook Ads i Google Ads?
 2. Jak połączyć działania reklamowe na Facebooku z Google?
 3. Co najlepiej sprawdza się na Facebooku, a co Google?
 4. Jakie są najczęstsze błędy popełniane w systemach reklamowych Facebooka i Google’a?
 5. Jak duże grupy powinniśmy tworzyć w systemie reklamowym Facebooka?
 6. Który system reklamowy jest lepszy dla sektora B2B?
 7. W jaki sposób uzyskać najlepsze efekty w Google Ads?

Kto wygra pojedynek? Zobaczcie sami!


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

 • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
 • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
 • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
 1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
 2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
 3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
 4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
 5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
 6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Pojedynek Facebook Ads vs Google Ads

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.