Szóste prawo marketingu mówi nam, że jedno słowo nie może być używane przez dwie konkurujące ze sobą firmy.

Autorami ksiażki „22 niezmienne prawa marketingu” z której pochodzi szóste prawo marketingu są Al Ries i Jack Trout – amerykańscy praktycy marketingu, możemy nawet powiedzieć guru, którzy inspirują już kolejne pokolenia marketerów na całym świecie. W branży reklamowej są obecni od niemal pół wieku.

Świetnym przykładem wykorzystania szóstego prawa marketingu w praktyce, może być pozycjonowanie marki osobistej Jacka Kotarbińskiego. Ten znany polski marketer dzięki zawłaszczeniu jednego słowa, spowodował jego wyłączność na rzecz własnej marki.

Jakiego słowa użył Jacek? Odpowiedź poznacie w dzisiejszym nagraniu, dlatego zachęcam Was do jego obejrzenia.


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Sesje strategiczne
  3. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej - to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl