Zapraszam Cię do obejrzenia recenzji książki Jacka Welcha „Winning znaczy zwyciężać”.

Jeśli jesteś ambitną osobą starającą się dowiedzieć, co guru zarządzania ceni w awansowanych przez siebie pracownikach, koniecznie obejrzyj film, w którym Tobie to zdradzę.

Dowiesz się min.:

  • Jaka jest najważniejsza cecha gwarantująca zawodowy sukces,
  • Co Jack Welch myśli o zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a pracą,
  • Jakie jest największe kłamstwo działów HR.

Zapraszam do oglądania i rozmowy o Twoich doświadczeniach. Jeśli chcesz śledzić więcej treści użyj hashtagu #kontentozercy na TT. Znajdziesz tam ciekawych ludzi i ich wpisy. Serdecznie ich polecam:

@lkruszewski – Pisze niestandardowo o nieruchomościach i prowadzi poczytnego bloga.

@marcinosiak – Redaktor Internetowy w TVP Olsztyn, poza tym uzależniony od mediów społecznościowych geek oraz jak sam o sobie mówi: „niedzielny bloger”.

@izabelanorek – Fascynatka social media, PR-u, obserwatorka blogosfery i polityki. Współorganizatorka #socialczwrtk we Wrocławiu.

@arturjablonski – Dawca konceptów i kontentu. Specjalista ds. rozwoju w Exea Smart Space. Bloguje i tweetuje o marketingu i technologiach.


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Sesje strategiczne
  3. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej - to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4