Wystąpienia publiczne – jak radzić sobie z tremą? Jak się przygotowywać, jak mówić i wchodzić w reakcję z publicznością? Na te pytania odpowiada dzisiaj w wywiadzie z Mariuszem Łodygą nasz gość specjalny – konferansjer wymagających wydarzeń i host konferencji I Love Marketing – Maciej Kautz.

Kim jest Maciek i jak o sobie mówi?

„Uwielbiam zamieniać „eventy” w wydarzenia. Nadając im ludzki, uśmiechnięty wymiar, pozwalam Twoim gościom poczuć się komfortowo.

Zauważyłem, że po imprezach, które prowadzę, ludzie często podchodzą pytając o moją funkcję w danej firmie. Gdy odpowiadam, że jestem konferansjerem, są zaskoczeni. „Naprawdę? Był pan taki zaangażowany. Sądziłam, że jest pan tu zatrudniony”.

Gdy siłą napędową jest entuzjazm i ciekawość świata, nie może być inaczej. Praca na scenie i na ekranie marzyła mi się jeszcze w dzieciństwie. W wieku 16 lat wstąpiłem do radia, prowadząc serwisy informacyjne. Ćwiczyłem dykcję i utwierdzałem się w przekonaniu, że to uwielbiam. Od początku 2013 roku prowadzę programy TV. Odbyłem już ponad 300 dyżurów prezenterskich na żywo.”

Źródło:
http://maciejkautz.pl/

PS. Wywiad z Maćkiem był nagrywany jednocześnie na vloga oraz transmitowany live na Facebooku. Zatem jeśli już go widzieliście macie okazję do niego wrócić i obejrzeć w spokoju, natomiast jeśli nie mieliście okazji posłuchać Maćka wcześniej to mocno Was do tego zachęcamy!


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Wystąpienia publiczne - jak pokonać tremę?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.