Dziś w cyklu „Wywiadów skutecznego marketera” mamy dla Was obiecaną rozmowę z Pawłem Salą z firmy Freshmail.

Freshmail to firma, która ma 46% udziału w polskim rynku email marketingowym.

W jej bazie znajduje się blisko 25 mln unikalnych adresów email, a Polscy klienci Freshmaila wysyłają ponad miliard wiadomości miesięcznie.

Pawła wypytywałem, między innymi o to, w jaki sposób posługiwać się email marketingiem, aby był najbardziej konwertującym narzędziem w arsenale skutecznego marketera.

Rozmawialiśmy również między innymi o tym, jak będzie w nadchodzącym czasie zmieniać się komunikacja emailowa oraz dlaczego marketerzy będą przechodzili od maili typowo sprzedażowych w stronę maili natywnych, które będą triggerem dla całych kampanii emarketingowych.

To wszystko już dziś może obejrzeć i wysłuchać na naszym vlogu, do czego serdecznie zapraszam.

Miłego odbioru.

 


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Wywiady skutecznego marketera - Paweł Sala o tym, co zrobić aby email marketing dawał największą konwersję

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.