jak zwiększać wartość usługi w oczach klientaW dzisiejszym nagraniu podpowiem Ci jak sprawić, by Twoje usługi nie musiały konkurować wyłącznie ceną. By Twój biznes był wybierany przez klientów z uwagi na wartość, którą oferujesz a nie dlatego, że jesteś najtańszy. 

Nie zrozum mnie źle, jako konsument nie mam nic przeciwko tanim produktom i usługom.  Najzwyczajniej współczuję wytwórcom i oferentom, którzy nie potrafią zdobywać inaczej klientów niż przez bycie tańszym od innych.

Strategia niskiej ceny doskonale sprawdza się przy skalowalności biznesu oraz powszechności użytkowników. Nie zdaje jednak roli gdy masz małą firmę usługową

Obejrzyj filmik i posłuchaj o pięciu rekomendacjach, które pomogą Ci zwiększyć wycenę oferowanych rozwiązań i zarabiać więcej.

Informacja dla zabieganych: Czas trwania filmiku to 5 min.  24 sek.


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Dyrektor marketingu na godziny
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  5. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  6. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  7. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Jak budować wartość świadczonych usług by nie konkurować wyłącznie ceną?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.