jak zwiększać wartość usługi w oczach klientaW dzisiejszym nagraniu podpowiem Ci jak sprawić, by Twoje usługi nie musiały konkurować wyłącznie ceną. By Twój biznes był wybierany przez klientów z uwagi na wartość, którą oferujesz a nie dlatego, że jesteś najtańszy. 

Nie zrozum mnie źle, jako konsument nie mam nic przeciwko tanim produktom i usługom.  Najzwyczajniej współczuję wytwórcom i oferentom, którzy nie potrafią zdobywać inaczej klientów niż przez bycie tańszym od innych.

Strategia niskiej ceny doskonale sprawdza się przy skalowalności biznesu oraz powszechności użytkowników. Nie zdaje jednak roli gdy masz małą firmę usługową

Obejrzyj filmik i posłuchaj o pięciu rekomendacjach, które pomogą Ci zwiększyć wycenę oferowanych rozwiązań i zarabiać więcej.

Informacja dla zabieganych: Czas trwania filmiku to 5 min.  24 sek.

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.


Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej o skuteczny marketingowy ekosystem.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną pod kątem sprzedaży średnio 25% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału i wygenerował przychód w wysokości 175 000 PLN. 

Inny Klient również w ciągu zaledwie miesiąca zwiększył sprzedaż w swojej firmie aż o 300%, a On sam jako osoba odpowiedzialna za marketing zwiększył swoje wynagrodzenie o 100% z tytułu prowizji od sprzedaży.

Jeśli natomiast szukasz dla Twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możemy pomóc Ci wejść na Wyższy Poziom Marketingu.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Konsultacja marketingowa
  2. Szkolenie skuteczny marketing w internecie 
  3. Strategia marketingowa
Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być Twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!
Mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.pl