pierwszeprawoyt

„22 niezmienne prawa marketingu” weszły do klasyki teorii marketingu. To bardzo przydatne dla marketera prawa pozwalające na wyznaczenie dla siebie strategicznego kursu.

Ich autorzy: Al RiesJack Trout to amerykańscy praktycy marketingu, możemy nawet powiedzieć guru, którzy inspirują już kolejne pokolenia marketerów na całym świecie. W branży reklamowej są obecni od niemal pół wieku.

[tweet_box design=”box_13_at” pic_url=”https://premium-consulting.pl/wp-content/uploads/2016/03/22P.jpg” author=”Ries & Trout „]Prawo pierwszeństwa – lepiej być pierwszym niż lepszym[/tweet_box]

Dzięki znajomości opisanych przez nich marketingowych praw jesteśmy w stanie przygotować założenia pod wprowadzenie na rynek nowego produktu lub usługi. Nie oznacza to oczywiście, że znajomość tych praw daje gwarancję sukcesu i całkowicie zabezpiecza nas przed porażką. W obecnych realiach ekonomicznych jest tak wiele zmiennych, że nawet całkowite podporządkowanie im swojej praktyki biznesowej może nie przynieść spodziewanego sukcesu.

Warto jednak je znać, to zawsze jeden więcej punkt na liście, który możemy odhaczyć, gdy próbujemy osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

Reis i Trout Zdobyli sławę i uznanie wprowadzeniem do marketingowego słownika słowa „pozycjonowanie” – „Positioning: The Battle For Your Mind” (1980). Wyrażenie pozycjonowanie pewnie jest Wam znane z uwagi na zawłaszczenie i popularyzację którego dokonała branża SEO.

W naszym cyklu vlogowym przybliżymy Wam każde z 22 niezmiennych praw marketingu i dodamy do nich nasze aktualne komentarze. Postaramy się również sprawić, by forma podania tych praw była dla Was jak najbardziej przyjazna, nawet jeśli na codzień nie pracujecie jako marketerzy.

Po obejrzeniu serdecznie zapraszam do rozmowy o Waszych doświadczeniach z ich stosowaniem lub o sytuacjach, gdy próbowaliście działać bez ich znajomości.

Jeśli treść Ci się spodobała i chcesz dowiedzieć się więcej to tu możesz pobrać e-booki dotyczące e-marketingu oraz marketingu w mediach społecznościowych >>> Kliknij w link by otrzymać e-booki. 

sprawny


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Dyrektor marketingu na godziny
  3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
  4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
  5. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
  6. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
  7. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Pierwsze Prawo Marketingu - Prawo Pierwszeństwa

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.