Gościem 10 odcinka #MariuszLodygaShow był Michał Leszek, którego Mariusz zapytał o to czym jest marka produktu, jak zbudować ją z sukcesem, gdzie szukać inspiracji oraz jak stworzyć markę globalną.

  • Skąd czerpać najlepsze pomysły na promocję?
  • Jak radzić sobie z ryzykiem przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek?
  • Jak zarządzać firmą w czasach cyfrowej rewolucji
  • Czy biuro jest niezbędne, czy lepiej pracować zdalnie?

Michał odpowiedział nie tylko na powyższe pytania. Zdradził również swoje przemyślenia na temat rynku sprzętu za pięć lat i zagrożeń, jakie dostrzega ze strony globalnych graczy.

Nasz gość opowiedział nam kto go inspiruje do marketingowych działań.

Przy okazji Mariusz zapytał go także o jego własną reklamę. Jak to jest grać główną rolę w promocji własnych produktów i jak długo się do tego przygotowywał. Jaka była reakcja rynku i publiczności?

Na koniec poznaliśmy 3 marketingowe książki, które warto przeczytać.

Polecamy!

 


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

  • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
  • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
  • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
  1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
  2. Sprawdź > Sesje strategiczne
  3. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej - to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4