Gościem 10 odcinka #MariuszLodygaShow był Michał Leszek, którego Mariusz zapytał o to czym jest marka produktu, jak zbudować ją z sukcesem, gdzie szukać inspiracji oraz jak stworzyć markę globalną.

 • Skąd czerpać najlepsze pomysły na promocję?
 • Jak radzić sobie z ryzykiem przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek?
 • Jak zarządzać firmą w czasach cyfrowej rewolucji
 • Czy biuro jest niezbędne, czy lepiej pracować zdalnie?

Michał odpowiedział nie tylko na powyższe pytania. Zdradził również swoje przemyślenia na temat rynku sprzętu za pięć lat i zagrożeń, jakie dostrzega ze strony globalnych graczy.

Nasz gość opowiedział nam kto go inspiruje do marketingowych działań.

Przy okazji Mariusz zapytał go także o jego własną reklamę. Jak to jest grać główną rolę w promocji własnych produktów i jak długo się do tego przygotowywał. Jaka była reakcja rynku i publiczności?

Na koniec poznaliśmy 3 marketingowe książki, które warto przeczytać.

Polecamy!

 


Jeśli szukasz sposobu, na to, jak rozwijać swój biznes, docierać do nowych klientów, obecnych zatrzymywać na dłużej, a jednocześnie zwiększać zyskowność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem strategiem marketingowym i pomagam moim klientom osiągać więcej.

W jaki sposób mogę pomóc także Twojej firmie?

 • Opracowując strategię marketingową dla Twojej marki - Jeden z naszych klientów, który skorzystał z naszego doradztwa strategicznego oraz nadzoru egzekucyjnego odnotował w jego biznesie wzrost sprzedaży o 300 procent, w zaledwie kwartał od rozpoczęcia naszej pracy wdrożeniowej - notując pierwszy raz w jego historii przychód powyżej jednego miliona PLN netto miesięcznie.
 • Szkoląc Twoich pracowników - przeszkoleni przeze mnie pracownicy zwiększają wartość sprzedaży, nawet o 100% rocznie. Rekordzista w ciągu jednego miesiąca zrealizował 5100% ROI z zainwestowanego we współpracę ze mną kapitału.
 • Doradzając Ci w formie konsultacji indywidualnych - to najszybszy sposób na problemy i wątpliwości nie cierpiące zwłoki.
Przedsiębiorcy najczęściej wybierają spośród moich usług:
 1. Sprawdź > Konsultacja marketingowa
 2. Sprawdź > Doradztwo marketingowe
 3. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2B
 4. Sprawdź > Doradztwo marketingowe B2C
 5. Sprawdź > Marketingowe warsztaty strategiczne online
 6. Sprawdź > Strategia marketingowa

Nie czekaj dłużej – to może być Twój pierwszy krok do poprawy wyników i wejścia na Wyższy Poziom Marketingu.

m.lodyga@premium-consulting.pl
Pod blog ABC strategii marki 22 4 - Marka produktu - jak zbudować ją od podstaw i odnieść sukces?

Strateg marketingowy

Mariusz Łodyga to doświadczony strateg marketingowy i założyciel marki Premium Consulting. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie i przeprowadził już ponad 300 projektów doradczych i szkoleniowych. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Allegro, Santander, Aviva, Orange, Warta S.A. itd. Jego celem jest wprowadzenie klientów na Wyższy Poziom Marketingu i pomaganie im w osiąganiu strategicznych celów.