W dzisiejszym odcinku Wyższego Poziomu Marketingu przedstawimy Wam najnowszy raport Hootsuite na temat trendów w Digital Marketingu. Zatem jeśli Wasza komunikacja marketingowa wykorzystuje kanały digitalowe do komunikacji z klientami, to musicie obejrzeć najnowsze nagranie.

Podczas oglądania dowiecie się:

  1. Ile czasu Polacy spędzają w Internecie i jak tegoroczne statystyki wyglądają na tle ubiegłych lat?
  2. Które strony najchętniej odwiedzają Internauci na całym świecie?
  3. Jaki język jest najczęściej używany w content marketingu?
  4. Użytkownicy których krajów spędzają najwięcej czasu w Social Media?
  5. Które kanały Social Media są w top 3, a które w top 10?
  6. Ile razy przeciętny użytkownik Facebooka klika w reklamy miesięcznie?

Miłego oglądania!

Lubisz ten artykuł?
Podziel się ze znajomymi
Polub nasz kanał na Facebooku
aby otrzymywać wpisy bezpośrednio na fejsie.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w twojej firmie, ale nie wiesz, jak to zrobić, to serdecznie polecam się do współpracy. Jako praktykujący strateg marketingowy pomagam firmom w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej opartej na skutecznym wykorzystaniu Internetu.

Przeszkolone przeze mnie firmy rosną, pod kątem sprzedaży, średnio 25% rocznie. Rekordzista osiągnął w ciągu jednego miesiąca 5100% ROI z zainwestowanego we współpracy ze mną kapitału. Jeśli szukasz dla twojej firmy doradcy strategicznego, który będzie w stanie pomóc Ci przenieść na twój grunt sprawdzone i skuteczne strategie marketingowe oraz efektywne narzędzia, to napisz do mnie maila. Podpowiem Ci, jak możesz uzyskać dofinansowanie do realizowanych przez mnie usług.

Przedsiębiorcy najczęściej wybierają w spośród moich usług:

  1. Szkolenie skuteczny marketing w internecie
  2. Audyt marketingowy
  3. Strategia marketingowa

Zapraszam serdecznie do kontaktu, to może być twój pierwszy krok do poprawy twoich wyników!

mój e-mail: m.lodyga@premium-consulting.plMariusz Łodyga

Strateg, konsultant, trener – Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem, sprzedażą, Public Relations oraz budowaniem wizerunku – personal & business branding. W biznesie od 16 lat. Założyciel i właściciel marki Premium Consulting. Przeprowadził blisko 300 projektów szkoleniowo-doradczych. Szkoli na zlecenie firm prywatnych, instytucji państwowych oraz uczelni wyższych. Doradza małym firmom, dużym korporacjom oraz urzędom państwowym.